2017 YGS Giriş Yerini Öğren

2017 YGS Sınav Giriş Yerinizi Öğrenmek için Lütfen Tıklayınız

ales puan katsayılarıÖSYM YGS sınav giriş yerleri belgesi açıklandı. 2017 YGS sınav giriş belgesi için aktif linki tıklayarak TC Kimlik no ile ygs sınav giriş belgesini öğrenebilirsiniz. İşte 2017 YGS sınav giriş yerleri sorgulama sitesi…Öğrenciler, sınav giriş belgelerini, TC kimlik numaraları ve aday şifreleriyle ÖSYM’nin internet sitesinden alabiliyor.

2017 YGS,12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak.Sınav ile ilgili gereken her türlü detaya (https://ais.osym.gov.tr/) adresine girerek bütün işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz.2017 ÖSYM YGS sınav giriş yerlerinizi öğrenin,YGS sınav giriş belgesini buradan indirebilirsiniz,2017 YGS sınav giriş yerlerini sorgula,YGS Giriş Yerini TC Kimlik no ile sorgulayın…

ÖĞRENCİLERİN YGS SINAVINA GİRECEKLERİN YANLARINDA BULUNDURMASI GEREKENLER NELER?

Öğrenciler sınava gelirken kesinlikle, telefon, cüzdan, bozuk para, toka, takı v.b hiçbir şey getirmemeleri gerekiyor. Bunun yanında sınava giriş belgesi ve kimliğini belirten, pasaport, nüfus cüzdanı ya da ehliyeti yanlarında taşımaları mecburi. Adaylar, sınava giriş belgelerini 3 Mart tarihinden itibaren ÖSYM aday işlemleri adresinden alabilirler.ŞİFREMİ UNUTTUM, YENİ ŞİFRE ALAMIYORUM

Sistemde güvenlik sorunuz tanımlı değildir. uyarısı veriyor. Ne yapabilirim?

Şifre değiştirme işlemi yaparken bir güvenlik sorusu belirlemediğinizden dolayı sistem size bu uyarıyı veriyor. Size en yakın Sınav Koordinatörlüğü yetkisi olan başvuru merkezi konumundaki bir ortaöğretim kurumundan veya sınav Koordinatörlüklerimizden şifre edinebilirsiniz.

ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM

Telefondan Bilgilerimi Vererek Şifre Alabilir Miyim? ÖSYM’nin Telefon üzerinden şifre verme uygulaması yoktur. Yeni Şifrenizi, bulunduğunuz ildeki ÖSYM Sınav Koordinatörlüğünden ya da Sınav Koordinatörlüğü yetkisi olan Başvuru Merkezlerinden (Ortaöğretim Kurumları) alabilirsiniz.