Alexandrite Lazer Epilasyon

Özellikle vücudun farklı noktalarında meydana gelen kıl problemlerini tamamen kaliteli bir müdahale kapsamında destek sağlanan alexandrite lazer epilasyonsayesinde kıl köklerinin en dip kısımlarında meydana gelen hasarlar ile birlikte bir daha çıkmasına fırsat verilmemektedir. Vücudun bütün değişik noktalarında bulunan kıl sorunları adına tercih edilen ve son dönemlerde oldukça fazla bir talep hala bu lazeralexandrite lazer epilasyon ankara yöntemi sayesinde rahatça uygulatabilir ve kısa bir süre içerisinde tekrar ortaya çıkan kıl sorunlarını bir daha yaşamamak gibi bir durumu elde edebilirsiniz.

Eski dönemlerde tüm farklı kıl türleri adına o istenilen durum ortaya çık maalesef çıkarılamıyordu. Özellikle de ince ve açık renkli tüyler operasyon sonrası mutlaka kalmakta ve kişinin fiziksel anlamda büyük bir rahatsızlık duymasına neden olmaktaydı. Fakat artık günümüzde teknolojinin de büyük desteği sayesinde lazer epilasyonları kapsamında bütün değişik kıllardan kurtulma şansı elde edebilmektedir.

Lazer epilasyonu uygulama yöntemiLazer dalgaları eşliğinde kıl köklerini uzaktan müdahale edilmek sureti ile vücuda herhangi bir zarar olmadan yapılan operasyonu sayesinde, kıl kökleri 45 derecelik bir açı ile aldığı ısı müdahalesi sonrasında tahribata uğratılmakta ve bir daha çıkmasına engel olunmaktadır. Özellikle de operasyon sonunda vücudun herhangi bir noktasında yanma ya da acı ve ağrı gibi problemler ortaya çıkmamakta aynı zamanda fiziksel açıdan da hiçbir kötü görsel ortaya çıkmaktadır. Bu özel lazer epilasyon sayesinde de bir daha herhangi bir şekilde vücudun değişik noktalarında kılların çıkmasını imkan tanınmamaktadır. Yani uygulanacak olan seanslar sonunda bir daha kıl ve tüy gibi problemler yaşanmaz.

Lazer epilasyonu seans süreleri

Bu durum birçok farklı nedenden ötürü değişebilmektedir. Kişinin sahip olduğu kıl yapısı ile birlikte ten rengi ve vücudun hangi noktasına uygulanacağı gibi durumlar seansın değişmesine neden olur. Fakat genel anlamda ortalama 7 ya da 8 kadar seans gibi bir süre kapsamında herhangi bir zarar oluşmadan tamamen güvenli bir şekilde ile birlikte tüm kıl ya da tüylerden kurtulma şansı tamamen elde edilebilmektedir.

Kaynak : http://www.drbuketyildirim.com/alexandrite-lazer-epilasyon.html