Ceceli Anaokulu: Özel Anaokulu Seçiminizi Kolaylaştıralım!

25 yıldır en değerli hazinelerimiz olan çocuklarımız için Ankara’da hizmet veren Ceceli Anaokulu, geleceğin örnek vatandaşlarını ve liderlerini yetiştirmek üzere yoluna devam ediyor. Çeyrek asırda kazandığı deneyimleri bugün daha da güçlü ve kararlı adımlarla yeni nesillere aktarmayı sürdürüyor.

Teknolojik, Profesyonel ve Eğlenceli Eğitim Yaklaşımı

 Temel kişilik özelliklerinin belirlendiği 0-6 yaş aralığının son derece hayati olduğunun bilinciyle Ceceli Anaokulu, geleneksel ve evrensel değerlerin teknoloji ile harmanlandığı bütüncül bir sistem sunuyor.

bolu abant izzet baysal üniversitesi taban

Çoklu Zeka ve Reggio Emilia Yaklaşımı temelli sistem; deneyim, hareket, yaparak öğrenme ve pekiştirme odaklı olarak her çocuğa ayrı ayrı eğiliyor. Bilgisayar, akıllı tahta gibi teknolojik ekipman ile desteklenen dersler ve etkinliklerde öğretilenlerin doğru davranışlara, somut kazanımlara dönüştürülmesi amaçlanıyor. Bu yaklaşımlar göz önünde bulundurularak; İngilizce, beden eğitimi, bilgisayar, halk oyunları, müzik, drama, görsel sanatlar ve jimnastik dersleri uzman branş öğretmenleri ile deneyimli çalışan kadrosu tarafından veriliyor.

Değerlerine Bağlı Örnek Nesiller

 

Çocuklarımızın özgür, mutlu, birey olarak tanındıkları bir ortamda evrensel kriterlere uygun şekilde aldıkları bütüncül eğitim ve öğretim Ceceli özel anaokulu değerler eğitimi ile sağlam bir zemine oturtuluyor. Çocukların kendi kültürünü, manevi değerlerini ve geleneklerini öğrenip benimsemeleri için sorumluluk, şefkat, merhamet, hoşgörü, saygı, doğruluk, paylaşma, sabır gibi toplumumuzun temel yapı taşlarını oluşturan unsurlar bu kapsamda ele alınıyor.

Çocuğunuz Emin Ellerde

 

Ceceli Anaokulu, çocuklarınızı huzurla teslim edebileceğiniz A’dan Z’ye güvenli bir ortam sağlıyor. Ceceli Group teminatı altında, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen binaların her detayı çocukların yaş grupları ve ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış. İç-dış tüm mekanlar ve kapılar kameralarla gözlenebiliyor. Oyun ekipmanı yine güvenlik ve sağlığa elverişli şekilde seçiliyor.

Ceceli Bilgilendirme Sistemi sayesinde çocuğunuzla ilgili tüm bilgileri her akşam güncellenmiş olarak görebiliyor, dilediğiniz zaman anaokulu yetkilileri ve öğretmenler ile iletişime geçebiliyorsunuz. Kurumdaki her öğretmene ilk yardım kursu veriliyor ve aynı zamanda çocukların olası sağlık sorunları için daimi bir sağlık görevlisi bulunuyor. Okul bünyesindeki rehberlik birimi de çocukların her tür psikolojik ihtiyacı ile yakından ilgileniyor. Elbette beslenme ve temizlik olmazsa olmazlardan. Kalite belgelerine sahip anlaşmalı yemek firması, diyetisyen eşliğinde belirlenmiş lezzetli ve sağlıklı menüler hazırlıyor. Her teneffüs sonrası tuvaletler ve koridorlar temizleniyor.

Her Çocuk Keşfedilmesi Gereken Gizli Bir Alemdir

 

Çocuklarımızın sağlam bir alt yapı kazanabilmesi için son derece ince elenip sık dokunarak hazırlanan bu eğitim ve öğretim sisteminde, onlara hem özgür ve mutlu bir birey olma hem de sorumluluk alarak grup içinde aktif şekilde yer alabilme imkanı sağlanıyor. “Her bir çocuk keşfedilmesi gereken gizli bir alemdir” şiarını benimseyen özel anaokulunda minikler, kendi kişisel özelliklerine ve yeteneklerine has yönlendirmelerle doğru mecralara kanalize ediliyor.

istanbul teknik üniversitesi sıralama

Değerlerini bilen, geleceğin liderlerini ve saygın bireylerini yetiştirmeyi amaç edinen Ceceli Anaokulu, Ankara anaokulları içinde tercihinizi kolaylaştıracak, keşfedilesi ideal bir adres olarak sizleri bekliyor.