Cesur Gezgin Gezi Bloğundan Öğrencilere Tavsiyeler

Sitemizdeki tüm çalışma önerileri ve uygulamarın dışında sizlere tanıtmak istediğimiz bir de seyahat sitesi olan Cesur Gezgin‘i söylemek isteriz. Yoğun çalışma temponuzun yanı sıra tatillere de ihtiyacınız olduğu konusunda sizlerle hemfikiriz. İsterseniz aileniz ile birlikte isterseniz de kendinizi sınamak için tek başınıza yurtiçi ve yurtdışı gezilerine katılabilirsiniz.

Size klavuz olacak site www.cesurgezgin.com dur. Seyahat etmek çalışma zamanınızın dışında kendinizi ve kafanızı toplamanıza yardımcı olacak bir aktivitedir. Yabancı bir ülkedeyseniz dil eğitiminizin gelişmesi konusunda size çok şey katacaktır. Ayrıca yurtiçi gezileriniz ile de Türkiye’deki gitmediğiniz şehirleri, müzeleri,yemeniz gereken yiyecekleri,mutlaka görmeniz gereken manzaraları,tecrübe etmeniz gereken spor veya çeşitli aktiviteleri örnek alabileceğiniz, yeni bilgiler edinmek için kendinize referans olarak Cesur Gezgin’i örnek alabilirsiniz.

Eğitiminize katkıda bulunacak bir çok yazı içeriğine de sahip olan Cesur Gezgin ailesi, yurtdışında dil eğitimi, Work and Travel, ingilizceyi nerede ve nasıl öğrenirim?, ISIC Öğrenci kartı nedir? gibi öğrencilere yönelik içerikler hakkında size yardımcı olabilir.Yurtdışı gezileriniz için tavsiye alacağınız vizeli ve vizesiz ülkeler 2018 listesini ilk siz okuyabilir öğrenci pasaportu nasıl alınır diye açıklayıcı bir bilgi edinebilirsiniz. Yurtiçi gezileri içinde bir çok seçenek sunan Cesur Gezgin aynı şekilde sizlere en ince ayrıntısına kadar yazıp gidebileceğiniz yerler hakkında bilgi vermiştir.

Site sahiplerini tanıyacak olursak Buket Cesur(27) Uludağ Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi’nden mezun bir Maliyeci ve Serdar Cihan Cesur(27) Sofya Teknik Üniversitesi’nden mezun bir Uçak Mühendisi, kendilerine yeni tecrübeler edinmek isteyen ve farklı maceralar peşinde koşmayı seven bir çift. Bir çok yurtiçi ve yurtdışı seyahat yazıları ve bir çok güncel haber ile birlikte bunları sitelerinde okuyucuları ile paylaşıyorlar.

Yapılanların aksine adrenalin tutkunu olan gençlerden çeşitli tavsiyeler alarak sizde dünyayı gezerken eğlenmenin keyfini sürebilirsiniz. Sitelerine ulaşabileceğiniz link www.cesurgezgin.com ayrıca elinizin altında olması isterseniz de Chrome Eklentisini de buraya tıklayarak kurabilirsiniz.