Dağ 2 izle Hdfilmkablosu.com

Dağ 2 izle
Erol Özlevi’nin yönetmenlik rolünü üstlendiği, izleyiciye çok şey vaad eden film; Dönerse Senindir 23 Aralık 2016’da izleyiciyle buluşacak. Dönerse Senindir, Erol Özlevi’nin ilk filmi değil. Daha önce yayına giren ve oldukça beğenilen eserlerinden biri Sürgün’dür. Bu filmde; 1964 Yılında, zengin bir Rum ailenin kızı Eleni ile faytoncunun oğlu Sedat’ın çocukluk yıllarında başlayan zoraki aşkları kaleme alınmıştır. Bu hikayede aynı zamanda dönemin trajik sürgün kararıyla çıkan olayları da anlatılmıştır. Bir diğer sevilen eseri ise; Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda’dır.

Romantik Komedi filminin devamı niteliği taşıyan bu film, 2013 yılı yapımı Romantik Komedi türünde bir eserdir. 2010 yapımı ilk serinin oyuncularının büyük bir çoğunluğu, ikinci seride de oynamıştır. Dövüş Filmleri bu da Erol Özlevi’nin oyuncularına ne kadar bağlı ve istikrarlı bir yönetmen olduğunu gözler önüne sermektedir. Dönerse Senindir filmi için çok fazla bilgi verilmese de geniş bir oyuncu kadrosu olduğunu herkes bilmektedir. Sinemaseverlerin sabırsızlıkla beklediği film 23 Aralık 2016’da izleyiciye sunulacaktır.

Film hakkında verilen bilgiler şu yönde; Farklı şehirlerde oturan iki kişinin birbirine aşık olması ile başlayan yolculuğun sonsuza dek sürmesini konu alan filmin baş karakterinin ölmesi ile diğer karakterin intihar edişini konu almıştır. Dağ 2 izle Sinemaseverlerin diğer Erol Özlevi filmlerine olduğu gibi bu filme de yoğun ilgi göstermeleri kaçınılmaz. Büyük bir ilgi ile beklenen filmin gişe rekorlarını kırması beklenmektedir. Filme olan ilginin gittikçe artması bunun hiç de zor olmadığının göstergesidir.