Elazığ’daki Üniversiteler ve Taban Puanları

Elazığ’daki Üniversiteler ve Taban Puanları
Yerleşkesi Elazığ’da bulunan Fırat Üniversitesi;

konya'daki üniversiteler ve bölümleri

Kesikköprü,Ana Kampüs olmak üzere 2 kampüsten oluşur.

Ana Kampüste ihtiyaçlarının hemen hemen hepsini süpermarket, kuaför, banka, kırtasiye, fotokopi merkezi, yemekhane, kafe ve restoranlardan karşılayabilirsin.

Öğrenci Kulüpleri ve Etkinlikleri

Farklı ilgi alanlarına hitap eden 60 öğrenci topluluğu var.

Geleneksel olarak yapılan etkinlikler arasında: Geleneksel Kemaliye İpekyolu Doğa Yürüyüşü, Doğu Karadeniz Gezi Programı, Hazarbaba Dağı Gençlik Yürüyüşü, bahar şenlikleri, müze ve Hazar Gölü gezileri bulunuyor.

Kütüphane

Ana Kampüste bulunan Fırat Üniversitesi Kütüphanesi akademik yıl boyunca hafta içleri 08:00-21:00 arası açık, hafta sonları ise 09:00-21:00 saatleri arası hizmet veriyor.

Kariyer

hemşire taban puanları 2018

Kariyer Merkezi iş, staj başvuruları, CV hazırlama konularında öğrencilere destek verir.

Sanat

Sanat Merkezi, Kongre Merkezi, Konferans salonları ve Atatürk Kültür Merkezi yıl boyunca birçok sanat ve kültür organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.

ebelik başarı sıralaması

Spor

Yeni yapılan 5800 kişilik Spor salonu, çim futbol sahası, Halı sahalar, açık basketbol sahası, voleybol, basketbol, futbol sahaları ve tenis kortu vardır. Kondisyon aletleri ve jimnastik salonundan oluşan fitness salonu bulunmaktadır.

Yurt

Mühendislik Kampüsü bitişiğinde ve şehir içinde bulunan Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu ile Üniversiteye bağlı yurtlar ve özel yurtlar konaklama tercihleri arasındadır.

Sağlık

Fırat Üniversitesi Hastanesi ile Sağlık Kültür Spor Dairesinde bulunan doktorlar öğrencilerin sağlık konusundaki isteklerine göre hizmet veriyor.

Rehberlik

Psikolojik danışmanlık hizmetinden yararlanıp: burslar, beslenme, barınma, giysi yardımı, sağlık hizmetleri, yarı zamanlı iş bulma gibi konularda da rehberlik hizmeti alabilirsin.

  1. FIRAT ÜNİVERSİTESİ