En Güzel Kolye Modelleri Gumusdunyasi.com’ Farkıyla

En Güzel Kolye Modelleri Gumusdunyasi.com’ Farkıyla

Gümüş doğada bulunan ve altın, bakır gibi ticari amaçla kullanılan elementlerden biridir. Değerli elementler arasında bulunan gümüşün birçok kullanım alanı vardır. Isıyı iletebilen gümüş elektrik sektöründe bolca kullanılmaktadır. Sanayi alanında oldukça kullanılan gümüş ev aksesuarları gibi eşyalarda da oldukça tercih edilmektedir. Dekorasyon eşyası olarak da kullanılan gümüş kolye, küpe, yüzük gibi birçok kişisel aksesuarlarda da kullanılmaktadır. Gümüş eritilip birbirinden farklı, ilginç ve güzel şekillere dönüştürülebilmektedir. Son zamanlarda özellikle takı konusunda trend olan gümüş madeninin birçok hayranı bulunmaktadır. Gümüşün en çok kullanıldığı kolye modellerine göz atarak yılın kolye trendleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gümüş takıları özellikle sevdiğiniz kişiler için hediye olarak da kullanabilirsiniz. Gümüş kolye hediyeler oldukça ilgi ve beğeni toplamaktadır. Oldukça şık ve tarz duran gümüş kolyeler hediye olarak aldığınız kişiyi mutlu edecektir.

Gümüş Kolye ModelleriHerkes için şık ve tarz bir görüntüye ulaşmak oldukça önemlidir. Bunun için kıyafet stilleri göz önüne alındıktan sonra takı modelleri de özenle seçilmektedir. Hem kadınlar hem erkekler gümüş takılara oldukça ilgi göstermekte ve kullanmaktadır. Gümüş kolye ürünleri her yıl farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden şık ve tarz kolye modelleri sayesinde oldukça tarz ve havalı görünümler oluşturabilirsiniz. Bunun için kaliteli bir maden olan gümüşten yapılmış kolyelere göz atmalısınız. Mavi, mor, kırmızı, yeşil, siyah gibi birçok farklı renklerden oluşturulan taş ve şekiller ile gümüş kolyeler adeta göz kamaştırıyor. Son zamanlarda tasarım kolyeler oldukça tercih edilmektedir. Ay şeklinde kolye, çınar yaprağı kolye, 925 ayar tek taş gümüş kolye, melek kanadı, su damlası deseni, kar tanesi, yusufçuk, yonca kolye, harf veya isimden oluşan gümüş kolye, sıralı taşlı kolye gibi birçok farklı desenden oluşan kolye modelleri trend olmuştur. Ayrıca gümüşün doğal taşlar ile birleşiminden oluşan kolyeler oldukça beğeni toplamaktadır. Aventurin doğaltaş kolye, 925 ayar gümüş malahit doğaltaş koye, akik taşlı gümüş kolye, oniks taşlı gümüş kolye, lapis taşlı kolye, kaplangözü doğaltaş kolye, kuvars taşlı kolye, hematit taşlı kolye gibi birçok değerli taşlardan oluşan gümüş kolyeler bulunmaktadır. Ayrıca bu kolyelerin taşları kalp, çiçek gibi desenlere dönüştürülmüştür. Bu şekilde farklı tarzlarda olan tasarımlar ile oldukça tarz bir görüntü sergileyebilirsiniz. Doğaltaş gümüş kolyeler özellikleri ve değeri bakımından da oldukça tercih edilmektedir. Doğaltaşların insanların üzerinde hem fiziksel hem de ruhsal birçok olumlu etkisi olduğu bilinmektedir. Bu nedenle birçok kişi bu taşları üstünde taşımak ister. Sizler de gümüş ve doğaltaşların birleşiminden oluşan ve oldukça şık görüntüler sergileyen bu kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Hem görünümü açısından hem de özellikleri açısından bu kolyeleri kullanmak sizi farklı yapacaktır.

Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüş kolye fiyatları ayarı ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Doğaltaşlı gümüş kolyeler genellikle 40 ile 100 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Kar tanesi kolyeler genellikle 50 ile 100 TL arasındadır. Kanat kolyeler ortalama 60 TL civarındadır. Özel tasarım yaprak gümüş kolyeler yaklaşık 70 TL’dir. Gümüş kuru kafa kolyeler 200 TL’ye kadar çıkabilmektedir. En çok tercih edilen tek taş gümüş kolye modelleri ortalama 120 TL civarındadır. Kuyruklu yıldız ya da sıralı taşlı kolyeler 50 ile 120 TL arasındadır. Ortalama fiyatlar böyle olmasına rağmen birbirine benzer olan birçok kolye modelinin farklı fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Birbirinden şık gümüş kolyeler ile şıklığınıza şıklık katmak için vakit kaybetmemelisiniz. Gümüşün muhteşem görünümü ile kusursuz bir görüntüye sahip olacaksınız.