Etkili Ve Sürükleyici Bir Oyun Agario

Etkili Ve Sürükleyici Bir Oyun Agario / AgarioFun

Yeni Vazgeçilmez Oyun

Bu yılın gençler arasında en beğenilen oyunu olan agar.io oyunu, agario private server adreslerinden rahatlıkla oynanmaktadır. İnsana bahşedilen aklın muhteşem ürünü internet, dünyanın öbür ucundaki birisi ile kıyasıya mücadele edebileceğiniz oyunları oynamanıza olanak sağlıyor. Mücadele ruhu, agario oyununa heyecan katmış. İnternete girdiğiniz zaman agario pvp adreslerinden birine girmeniz yeterli. Hemen oyuna dahil olabiliyorsunuz. Heyecan Fırtınası

Basit efektleri görenler, ilk bakışta yüzünü buruştursa da, oyuna dahil olduktan sonra tam bir bağımlılık yapıyor. Liderlik tablosunda isminizin belirmesi ise heyecanı artırıyor. Büyük ilgi toplayan oyun için, ‘nasıl oynanıyor?’ gibi sorular gittikçe artmaktadır. Oyunun basit olması, etkileyici ve sürükleyici olmasını engellemektedir. İnternetin yeni alışkanlık oyununa dahil olurken, agario pvp moduylada karşılaşıyorsunuz. Değişik bir mod olan agario pvp aynı özelliklere sahip.

basın ve yayıncılık taban puanları 2016

 Agario Oyunu Nasıl Oynanıyor.

Sürükleyici ve bağımlılık yapan agar io oyununu oynamak için öncelikle agar.io private server adreslerine girmeniz yeterli. Öncelikle kendinize bir nick belirlemelisiniz. Yani takma bir isim bulmalısınız. Bu isimle birlikte oyuna dahil olabilirsiniz. Başta da belirttiğimiz gibi grafikler basit. Ses efekti olarak da aynıdır. Ancak görüntüye bakıp karar vermeyin.

lise matematik öğretmenliği taban puanları 2015

Öncelikle agar.io oyununa başlarken küçük bir hücre oluyorsunuz. Daha sonra ise, büyümek için küçük hücreleri kendi bünyenize katmaya çalışıyorsunuz. Belli bir büyüklüğe ulaşınca sağ üst kısımda isminiz ortaya çıkar. Bu, heyecanı kat kat artırmaktadır. Mücadele hırsı ile tam bir heyecan fırtınası oluşur.

 Agario Oyununun Tuşları

Agario oyununda hız ve yön bulma işlemi için Mouse kullanılır. Ara çubuğu (klavyede uzun tuş) ile bütünlemeyi sağlar. Yutmak istediğiniz hücre veya diğer parçalarla, hücrenizi bütünlersiniz. W tuşu ile hücrenizi hızlandırmak ve takım arkadaşlarına parça vermek için parça atımı yapabilirsiniz. X tuşu ile tuzaklama yaparak, diğer rakiplere egale etmeye çalışırsınız.

Gençler arasında oldukça beğenilen agario oyunu, bu şekilde oynanmaktadır. Bu oyunun etki alanı, belirttiğimiz gibi bütün dünyadır. Bir oyunda olması gereken mücadele ve liderlik yarışı, o oyunu dünya çapında ünlü yapabilmektedir. Bu özelliklere agario oyunu sahiptir. İnternette hoşça vakit geçirmek isteyenler için agario oldukça iyi bir seçenektir.