Fizikle Başın Dertte Mi?

Bu işi ekran başında, oturduğun yerden çözebilirsin. Dershaneye gitmeden, özel ders almadan, internet üzerinden fizik öğrenmeniz için bir önerimiz var. Üstelik sizin için Üniversite olarak bir de indirim seçeneği sunuyoruz. Detaylar aşağıda…

ODTÜ Fizik Bölümü’nde doktora eğitimine devam eden Ertan Sinan Şahin, geçen seneden beri TYT ve AYT hazırlık için online fizik dersleri veriyor.Bu sene açtığı internet sitesi ertansinansahin.com üzerinden online dersleri daha da sistematik bir hale getirmiş durumda.denizcilik fakültesi taban puanları

Peki bu sitede neler var?TYT ve AYT fiziğin tüm konularının video anlatımları mevcut. Ana Kamp, İleri Kamp ve Zirve şeklinde adlandırılan, seviyelerine göre sınıflandırılmış sorularla konu anlatımları desteklenmiş. Bütün soruların video çözümleri de mevcut.

Dersler nasıl işleniyor?

Önce video dersler için özel hazırlanmış PDF’lerden çıktı alıp ekranın karşısına geçiyorsunuz. Konu anlatımları bu PDF’ler üzerinden yapılıyor.Kısa bir konu anlatımının ardından Ertan Hoca, anlatımı destekleyen sorular çözüyor. Daha sonra “sıra sende” dediğinde videoyu durdurup benzer türde soruları çözmeye çalışıyorsunuz. Ardından bir de Ertan Hoca’dan çözümleri dinliyorsunuz.

Konu anlatımları bittiğinde artık soru çözümleri başlıyor. Testleri tek tek önce siz çözüyorsunuz, sonra çözümleri Ertan Hoca’dan dinliyorsunuz.

erciyes üniversitesi grafik tasarım bölümü puanları

Bu sistemin avantajları ne?

  • Dersler PDF üzerinden ilerlediği için sadece video ile kısıtlı kalmıyor. Böylece ders ile etkileşim yükseliyor.
  • “Sıra sende” soruları sizi derse katılmaya teşvik ediyor; öğrendiğinizi, yapabildiğinizi görebiliyorsunuz.
  • Konu anlatımlarında ezbere yöntemler değil fizik anlatılıyor.
  • Ders içerikleri hazırlanırken MEB kazanımları titizlikle inceleniyor.
  • Çözülen testlerle konu anlatımı birbirini destekliyor.
  • Konu anlatımından, soru çözümüne kadar her şeyin sırasını Ertan Hoca ayarlıyor. Böylece konu geçişleri takılıp kalmanıza engel olacak şekilde dizayn edilmiş oluyor.

Sistemi deneme şansınız var mı?

kıbrıs adakent üniversitesi

İlk iki ders, Vektörler ve Kuvvet, Tork ve Denge, YouTube.com/ertansinansahin ve ertansinansahin.com üzerinden herkese açık olarak yayınlanmış. Karar vermeden önce ilk iki dersi izleyebilirsiniz. Derslere çalışırken PDF’lerinizi çıktı almayı unutmayın.

Derslerin fiyatları ne kadar?

Dersler, paketler halinde, paketler de içeriğine göre fiyatlandırılmış. Siteyi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

İndirimi kaçırmayın!

Tüm dersler”  “Paket 1” “TYT Fizik” “AYT Fizik” için %10’luk ek indirim için kupon kodunuz: üniversitego

Satın alırken “kupon kodu” kısmına üniversitego yazmanız yeterli.

Aşağıdaki PDF leri hemen indirip ücretsiz dersi izleyebilirsiniz Konu anlatımının devamı için YouTube.com/ertansinansahin kanalını ziyaret edebilirsiniz

 PDF: Ders 1 – Vektörler

 PDF: Ek 1 – Trigonometri