GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BİLİM KURGU FİLMLERİ

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ BİLİM KURGU FİLMLERİ

Hayatımızda çok farklı bir yere sahip olan bilim kurgu filmleri olaylara daha farklı bakabilmemizi sağlayan ve eğlence getiren özelliklere sahiptir. Bilim kurgu filmlerinin en önemli özellikleri de bizleri çok geniş bir ufka kavuşturmasıdır. Bu konuda çok ciddi önem taşımaktadırlar. Bilim kurgu izle ve eğlence ile bilgiyi bir arada yaşa. Bunun için sizlere bir de film tavsiyelerimiz olacak. İşte o filmler…MarslıSon zamanların en çok dikkat çeken ve çok fazla ödüle layık gösterilen Marslı, birçok kitle tarafından beğenilen, izleyicileri tatmin edebilen, onların bilim kurgu filmleri adına beklentilerini karşılayan bir yapıya sahiptir. Olayların Mars üzerinde başlaması ve kahramanımızın tek başına Mars topraklarında ekibi tarafından öldü sanılarak yalnız bırakılması, olayların gelişmesine neden olacaktır. Öldüğü düşünülen kahramanımız bakalım yaşam savaşından galip gelebilecek mi? Mars atmosferi üzerinde çok fazla değişiklik yapan ve devrim niteliği taşıyan yapılarıyla izleyicilere çok farklı ve enfes duygular yaşatmaktadır. Sen de Marslı izle ve bu filmin getirdiği macerayı sonuna kadar yaşa.

LİMİT YOKEn iyi bilim kurgu filmleri arasında bulunan ve izleyicilere farklı şeyler yaşatan Limit Yok, sizlere bir hapın yapabileceklerini aktaracaktır. Bu hapı kullanan kişilerin birden zeki oldukları, beyinlerinin %100’ünü kullandıklarını göreceksiniz. Bu noktadan sonra kahramanımızın yapabildiklerine oldukça şaşıracaksınız. Limit Yok sizlere çok farklı duygular yaşatmayı başaran bir filmdir. HD film izle ve Limit Yok filminin sizlere sunacağı eğlenceden tam anlamıyla yararlanın.

diyetisyen taban puanları 2018

Kingsman: Gizli ServisMaceranın, heyecanın, aksiyonun ve bol bilim kurgu sahnelerinin bulunduğu Kingsman: Gizli Servis, sizlere çok eğlenceli zamanlar yaşatacaktır. İzleyebileceğiniz en iyi bilim kurgu filmleri arasında bulunmaktadır. Yapısıyla ve oyunculuğuyla sizlere çok farklı zamanlar sunacaktır. Konusuyla ve sahip olduğu özel efektleri ile çoğu film severden tam puan almayı başarmıştır. Bunu da IMDB üzerinden aldığı puan göstermektedir. Kesinlikle izlemeniz gereken macera – bilim kurgu filmleri arasında bulunmaktadır.

ARQ

Bilim kurgu filmlerinin aranan sahnelerine sahip olan ve yapısıyla çoğu film severe harika zamanlar yaşatan ARQ, sizlere de eğlenceli zamanlar geçirtecektir. İzleyeceğiniz bu film ile aklınız biraz karışabilir ancak sonrasında kahramanlarımız için heyecanlanacak, üzülecek ve eğlenceye doyacaksınız. Bol aksiyon sahnelerinin bulunduğu bu film zaman makinesini ve onun yarattığı kısa döngüyü konu almaktadır. Bu kısa döngü esnasında yaşanan olaylar ile nefeslerinizi tutacak ve çok fazla heyecanlanacaksınız.

ZAMANA KARŞI

Bilim kurgu filmleri adına gelmiş geçmiş en iyi kurguya sahip olan filmlerin başında gelen Zamana Karşı, sizlere çok değerli olan zamanınızı nasıl kullanacağınızı öğretecektir zira film zaman ile alakalıdır. İnsanoğlunun en değerli kavramlarından biri olan zaman, bu filmin ana konusudur. Filmde paranın olmadığı ve bunun yerine zamanın kullanıldığı, bu işlev ile birlikte gerçekleşen olayların gerilim dolu olduğu sahneler yüreklerinizi hoplatacaktır. Kahramanlarımızın zamana karşı mücadeleleri çok fazla heyecanlanmanıza olanak tanıyacaktır.

fiiler konu anlatımı

Yukarıda saydığımız filmleri sitemizi kullanarak izleyebilirsin. Sen de web sitemize gir ve güncel film izle. En güncel filmleri web sitemizden bulabilirsiniz.

En güncel filmleri izlemek için ziyaret ediniz; http://www.filmmekani.org/