Güvenli Halı Yıkama

Halı Yıkama

Sizlere yeni bir atılımdan bahsetmek istiyorum halı yıkama fabrikası arama motoru. Bu topraklardan çıkan ve giderek büyüyen bir atılım kirlihali.com Tamamen yerli sermayeli ve bayan girişimci tarafından oluşturulan bir sistem olan kirlihalı dünyada ilk olma özelliği taşıyor. Firma sahibi ve girişimcisi bir bayan hiçbir destek almadan kendi çabalarıyla kurduğu ve geliştirdiği sistemi şuanda İstanbul’da hayata geçirmiş bulunmakta. Bütün halı yıkama firmalarının bir arada bulunduğu basit kullanışlı halı yıkama arama motoru.Şuanda sadece istanbul halı yıkama şirketleri aktif ancak zamanla tüm Türkiye de hizmete açılacaklar.

Sistemi ise kısaca şöyle özetliyor; Sitemize giriş yapıp bulunduğunuz bölgeyi seçtikten sonra, bölgenize hizmet veren firmaların listesi çıkıyor. İstediğiniz firmaya rezervasyon yaptırıp işleminizi tamamlıyorsunuz.Ve asıl önemli olan kısım ise bütün işlemleriniz bizim sigortamız altında. İstediğiniz firmanın bilgilerinin yanı sıra; müşteri deneyimlerinin, puanlarını ve yorumlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede bizlerde sistemimizde güvenilir firmalara yer veriyoruz.

Kullanıcı odaklı işleyen bir sistem olan kirli halı güvenilirliği ön planda tutarak firma ve müşteri ilişkilerini kolaylaştırıyor. Müşteri, firma karşılaştırıp tercihini yaparken; firma, müşteri portföyünü genişletip günümüzün el değmemiş piyasası olan internetin kaymağını yiyor.Aynı zamanda müşteriler halılarım ne olur geri gelir mi gibi bir düşünceden kurtulmanın yanı sıra, halılarım kirli gelir mi yıkanmaz mı gibi bir düşünceye de kapılmıyorlar.Bunun nedeni ise daha önce halılarını bu firma ile yıkatmış olan halı yıkama firması tavsiyelerini görmenize de olanak sağlanıyor.Halı Yıkama Fiyatları

Online sitelerin her sektörde olduğu gibi bu sektörde de en büyük faydaları uygun fiyatlara hizmet bulabilme imkanı sağlıyor olması.Bir otel den yer ayırmak için internete bakarız otelin kapısına gitmek oradan almak daha pahalı olur.Aynı şekilde direk firmadan fiyat almak da çok pahalı olacağı için bu hem bu harika siteyi kullanarak ucuz fiyattan alabilir hemde halılarınızı sigortalı ve güvenli ellere teslim etmiş olursunuz.Sektör üzerinde fiyat politikaların istanbul ilçelerine göre şekillendiğini unutmayınız bir ataşehir ile pendik halı yıkama firmasının aynı fiyatlara çalışmasını beklemeyiniz lütfen.Bölgenin ev kiralarına dükkan kiralarına göre halı yıkama fiyatları değişmektedir.

Site adresi: www.kirlihali.com