HD Film izle Tekfilmizlehd.com

HD Film izle rambo serisine bakacak olursak günümüze kadar gelen en iyi filmlerden birisi. İlk filmi seksenli yıllar da vizyona giren bir film serisidir. Son derece kaliteli bir film olan rambo serisi gönüllere o zamanlar da taht kurdu. O Zamanda ki teknoloji ile bu film nasıl bu kadar etkileyici yapılmış hayret ediyorum. Bu yüzden emeğe saygı duymak lazım. Neyse filmin şöyle bir arayüzüne bakar isek. Tek Parça Film izle John Rambo Vietnam gazisi bir askerdir. Ama öyle bir askerdir ki dirençlimi dirençli birisidir. İlk seride bir komutanı teroristlerin elinden kurtarması gerekir.

Bu işi de sadece John Rambo temiz bir şekilde halledebilir. İlk film bu şekilde biter. Daha sonra bu film ilk kan olarak adlandırılır iken ikinci film ilk kan iki olarak vizyona sürülmüştür. Film izle yine seyircinin beğenisini ve ilgisini çeken bu film daha sonra üçüncü filmin gelmesi ile de geniş çaplı olarak yayılmıştır. Bu arada da üçüncü filmin yönetmeni Peter MacDonald iken filmin oyuncuları başta Sylvester Stallone olmak üzere Richard Crenna , Kurtwood Smith , Marc de Jonge ve Marcus Gilbert gibi oyunculardan oluşmaktadır. 720p izle bu filmin senaryosunun da biraz üzerinden geçelim. Yine o yörenin acımasız teroristleri askerleri kaçırmıştır. Yine bu görev Ramboya kalmıştır. Adam da ne yapsın için de bir tutku var savaşa karşı. Bu film 1998 yapımı bir film olması ile de dikkat çekiyor.

Zaten o yıl ben doğmuşum. Son olarak rambo dört. Bir grup yardımsever insan sömürge altında bir köye gitmek için rambodan izin alır. Fakat rambo bu işlerini bıraktığını söylese de vicdanına yenik düşüp onları istedikleri yere götürecektir. Hiç unutmam bir arada televizyon da bu filmin serisini koydular. Her akşam filmi kaçırmamak bir yana annemden babamdan yalvara yalvara filmi izlemek için izin alırdım. O Zamanlar çocuğuz yalvarmak meşhur. Eskiler eskiden daha güzeldi. Bakalım siz film hakkında ne düşüneceksiniz merak konusu. Ama hayatınız boyunca şu filmi unutmayın. Şimdilik başka bir Full Film izle ile görüşmek dileğiyle Tekfilmizlehd.com iyi seyirler diler.