İYİ BİR DİL EĞİTİMİ HAYAL DEĞİL

Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursları, Genel İngilizce Eğitim Programlarında ve diğer tüm Dil Eğitimi kategorilerinde bir prensip haline getirdiği kendine özgü eğitim methodları ile en kaliteli ve başarı odaklı hizmeti vermektedir. Ezbere dayalı alışılagelmiş eğitim becerilerinin dışında “konuşma odaklı yaklaşım” üzerine kurulmuştur. Günümüzde kişiye özel yapılan seviye belirlemelerin ve ders planlamalarının ve  kursiyerlere özgüven oluşturabilecek ortamlarda verilen eğitimler  ile kişinin konuşma becerisini geliştirmek başta olmak üzere ; dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin gelişimi için yoğun eğitimler verilmektedir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu 5 Prensip ile özetlenebilir ;

  • Öğretme Garantisi
  • Konuşma Odaklı Eğitim Anlayışı
  • Dil Koçluğu Sistemi
  • Verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış U-Design Sınıflar
  • Bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyon donanımlı eğitim alanları

Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursunun Genel İngilizce Seviye Eğitimleri, Uluslararası Yabancı Dil standartlarında (International Language Standards)  oluşturulmuştur CEFR (Common European Framework of Reference for Language- Avrupa Dilleri Ortak Kriterler Çerçevesi) olup, Avrupa Dil Standartları’nda seviyesini belirlediği Adayın, uluslararası seviyelere uygun eğitim almasını gerçekleştirilmektedir. Böylece Kursiyer, sahip olduğu seviyeyi uluslararası standartlarda en üst seviyede tescil etmiş olmaktadır.

medipol üniversitesi bilgisayar programcılığıBilindiği gibi dil bir iletişim aracı olarak kullanılmaktadır. Bu iletişimin kusursuz bir şekilde kurulması ve ilerletilebilmesi için sınıf şekilleri dahi önem teşkil etmektedir. Geleneksel sıra tipleri, öğrencilerin rastgele ve eşitsiz olarak sınıf içerisinde dağılımına sebep olmaktadır. Bu nedenle, kursiyerlerin hem grup üyeleri ile hem de eğitmenleri ile aralarında iletişimsel mesafelere neden olmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Dil Okulları olarak dil eğitimi kurslarımızda “her kursiyerimize eşit kalitede başarı odaklı eğitim” anlayışımızdan yola çıkarak, uluslararası verimliliği kabul görmüş U-Design sınıflarda dil eğitimi vermekteyiz. U-Tipi sınıf eğitimlerinde öğrenciler ile konuşma odaklı eğitim anlayışını tam olarak yansıtarak, eşit eğitsel şartlar ile kurs eğitmenlerini duyumsal ve görsel şekilde eşit mesafede almalarını sağlamaktadır.  Bu sayede hiç bir öğrenci  sınıf ortamında dersliklerde geri planda kalmayarak, dil okulu kapsamında, iletişimin bu denli önem teşkil ettiği yabancı dil eğitimlerine yüksek düzeyde verimlilikle devam etmektedir. Bunun yanısıra, multimedya destekli özel dizayn edilmiş dil laboratuvarlarımız, bilgisayar ve projeksiyon, akıllı tahta, LCD ekranlar ile desteklenmektedir. Ayrıca her seviye İngilizce kursuna göre hazırlanmış Digital Library (Dijital Kütüphane) olanaklarına ve internet erişimli donanımlarına da sahip olan sınıflarımızda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, hem teknolojik hem daha keyifli kurs atmosferi sağlanmaktadır.