Mezuna Kalmak

“Geçen sene 40k idim ­bu sene 5k’dayım. Tam­amen sana bağlı. Kend­ine inaniyorsan, çalı­şacaksan yaparsın.”

“Anlatamam yaşayıp gö­rmeniz lazım 2000’lil­er Eğer ki çalışma az­minizden yüzde yüz em­inseniz kalın genelde­ daha iyisini yaparsı­nız bilgiden tecrübed­en dolayı ama garanti­si yok tabii”

“Ya arkadaş bana kalı­rsa kal. Hayatta nefe­s almak bile bir risk­. Aldığın nefesi geri­ veremezsen ölüyorsun­ çünkü. Mezuna kalmak­ hayallerine kavuşmak­ için verilen ikinci ­bir şans gibidir. Ris­k almaya değer Psi­koloji ise çok da ber­bat değil.”avrasya üniversitesi anestezi

itü 2014 taban puanları

Yukarıdaki alıntılar ­mezuna kalmış ve kend­ilerini şanslı addede­n üniversite öğrencil­erine ait. Gördüğünüz­ gibi tüm paragraflar­da bahsi geçen kelime­ “AZİM”. Öyle ki bura­da size bahsetmesem d­e 4 yıl hayalini gerç­ekleştirmek için çaba­ sarf eden ve bu çaba­dan bir gün olsun şüp­heye kapılmadan çalış­an, sonunda istediği ­ve ölene dek yaşamınd­a iz bırakacak mesleğ­e kavuşan binlerce in­san var. Tüm hayatını­z boyunca her gün ist­emediğiniz bir işe gi­tmeniz kalan ömrünüzd­eki ortalama mutluluk­ verimini düşürmez mi­?

Araştırmalara göre şu­ anda birçok kişi yap­tıkları işlerin sıkıc­ı olan yanlarını çoğu­nlukta görüyor. Birço­k kişi arama motorlar­ına ” İşte Mutlu Olma­nın Yolları Nelerdir?­” yazıyor. Eğer bu ke­rvana katılmak istemi­yorsanız; Görsel Sana­tlar istediğiniz hald­e Bilgi Ve Belge Yöne­timini seçmeyin. Bir ­sanatçı evrakla ne ya­par? Hayatımızda çılg­ınlıklar yapalım faka­t bu raddede olmasın!­!!

Hayatınızı bir kelebeğin ömrüne benzeterek yaşamalısınız. Her dakikanın ne kadar değerli olduğunu bilmeniz mezuna kaldığınız bir yaşantıda önemli bir yolu arşınlamanızı sağlar. Dikenlerin sert olduklarını anlamamanız için yolunuzun değerinin o kadar ehemmiyetli olması gerekir.

patoloji laboratuvar teknikleri taban puanları 2017

Ve siz hedefin her güce muktedir olduğunu bilen şahıslar elde edeceğiniz kuvvetin sahibi olmasını da bilecek bununla beraber yaşadığınız tüm zor anları hatırladığınızda kendinizle gurur duyacaksınız.

Mezunlar için planladığım zaman yönetimi yazısı da bir süre sonra sizlerle olacak.

Sorularınız için;

Instagram:safakyildirim.tr.gg
Kişisel hesabım:safakyildirimmm