MSÜ Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı Açıklandı!

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı soru ve cevapları ÖSYM sayfasında yayınlandı. Böylece uzun süredir beklenen sorular ve cevap anahtarı açıklanmış oldu. 18 Mart’ta yapılan sınavın soru ve cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte 2018-MSÜ sınav soruları ve cevap anahtarı görüntüleme ekranı. Tıkla öğren!

ÖSYM, MSÜ sınav soruları ve cevap anahtarını yayınladı. 18 Mart 2018 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2018-MSÜ) Temel Soru Kitapçığına ve cevap anahtarına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte 2018 MSÜ sınav soruları ve cevap anahtarı görüntüleme sayfası…

başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile soruların tamamına ulaşabilir. 2018-MSÜ Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarı’nın sadece yüzde 10’u yayınlandı.MSÜ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Savunma Üniversitesi sınavına katılan adaylar, soru ve cevapları beklerken bir yandan da sonuçların açıklanacağı tarihi iple çekiyor. ÖSYM’nin sınav takviminde yer alan bilgiye göre, 2018 MSÜ sınav sonuçları 12 Nisan 2018 tarihinde açıklanacak.