Tatilde Eğitim Seviyenizi Bireysel Anlamda Artıracak 10 Uygulama Tavsiyesi

 ÜniversiteGo  ekibi olarak tüm öğrencilere şimdiden iyi tatiller dileriz.

tatilde de olsanız bireysel anlamda eğitimlerinizi sürdürerek yeni eğitim yılına çok daha donanımlı girmek sizlerin elinde.

çukurova üniversitesi başarı sıralamasıHal böyle olunca tamamen eğitim odaklı ve kişisel gelişime katkıda bulunacak uygulamaları analiz ettik ve beğeninize sunmak için bir içerik hazırladık.

Okul, eğitim biraz sıkıcı olsa da, bu tavsiyelerimiz tamamen sizin geleceğiniz için faydalı şeyleri içinde barındırıyor. Lütfen bize kızmayın

Keyifle okurken tavsiyelerimiz de kulak vermeyi ihmal etmeyin.

1. Photomath

Tatilde matematiği asla savsaklamamak gerekir. Matematik, hayatın her alanında insanlara gerekli olan yegane yardımcıdır.

bayburt üniversitesi puanları

Bu tatil döneminde günde en az 1 saat bile olsa matematik sorunlarını çözmeyi alışkanlık haline getirerek yeni eğitim yılına kendinizi hazırlayabilirsiniz.

dumlupınar üniversitesi tıp fakültesi taban puanı

Photomath, matematikte devrim yaratmış bir uygulama olarak öne çıkıyor. Uygulamanın mantığını kavrayarak kısa bir süre içinde matematikle haşır neşir olmanız içten bile değil. Uygulama, pratik yoldan problemleri çözmeniz için de ek tavsiyeler veriyor.

Uygulamanın Android ve İOS sürümleri mevcut.

photomath.net

2. Google Dijital Atölye eğitimlerine katılarak sertifikalar edinin.

Bilindiği üzere dijital dünyanın en büyük şirketlerinden birisi de Google’dır.

Google, tatil döneminde ücretsiz eğitimlere katılarak dijital dünyanın sırlarını çözme şansını sizlere sunuyor.

Videolu eğitimler sayesinde internet araçlarını kullanma, yönetme becerilerinizi geliştirebilirken, geleceğe de sağlam bir yatırım yapmış oluyorsunuz.

Google Dijital Atöyle

3. Khan Academy

Ne dedik, tatilde tatil yaparken bir yandan da eğitim almaya devam edebilirsiniz.
Şenzlogta güneşlenirken, yazlığının, otelinin balkonda püfür püfür esen rüzgarla birlikte bir şeyler öğrenmek cidden olumlu bir hareket.Dünya standartlarında bir eğitim sistemimiz olmasa bile, dil destekleri sayesinde dünya standartlarında eğitiminizi uygulamalar, siteler yardımıyla kendi kendinize verebilirsiniz.Khan Academy, tıpkı Wikipedia gibi gönüllü eğitmenlerin bulunduğu tamamen ücretsiz bir platform.Matematikten, bilgisayar bilimlerine, fen bilimlerinden sosyal bilgilere kadar neredeyse günlük hayatımızda gerekli olan tüm eğitimler mevcut.İOS ve Android uygulamaları sayesinde eğitimlerinize cepten de devam etme şansınız var.

Khan Academy

4. Brainly

Kendinizde eğitimle alakalı eksik gördüğünüz taraflar varsa Brainly’de size destek vermek isteyen binlerce insan bulabilirsiniz.Kusursuz bir öğrenci olduğunuzu düşünüyorsanız bu sefer de destek vermek için orada olmanız gerekir! İyi bir eğitim, iyi bir birey anlamına gelmektedir.Bu yüzden de engin bilgilerinizi paylaşmak ya da engin bilgilerden yararlanmak için e-ödev sitesi tam size göre.Servisin Android ve İOS uygulamaları bulunuyor.