TS Ofis ile Muhasebe Kayıtlarınızı Dijital Hale Getirin

Firma olarak, müşterilerimizin teknolojik çözümlemelerle fatura, gelir ve gider işlemlerini yapabilmeleri için güçlü bir yazılım hazırladık. Yazılımın müşterilerimize sunduğu katkılar, kendi sektörlerinde daha iyi bir düzeyde olmalarına yardımcı olmaktadır. TS Ofis yazılımımız, müşterilerimizin kolay bir şekilde fatura kesmelerine yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra gelir ve gider takiplerini daha güçlü seviyede yapmalarına olanak tanıyoruz. Yenilikçi, teknolojik ve çözüm odaklı yazılımımız; birçok firmaya yardımcı olmuştur. Yazılımımızın gelir ve giderleri kolaylıkla kontrol altına alması, firma yönetimine olumlu etkiler sunuyor. Muhasebe giderlerinden kurtulmak isteyen müşterilerimiz tüm muhasebe işlemlerini sistemimiz üzerinden yapabilmektedir. Kapsamlı bir program stili oluşturarak, müşterilerimizin kendi finansal yönetimlerini yapabilmelerine olanak tanıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana her zaman yenilikçi, teknolojik ve çözüm odaklı bir şekilde hizmet verdik. Verdiğimiz hizmetlerin memnun edebilmesi adına her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Yazılımın herhangi bir konuda problem oluşturmaması, en güncel bilgileri saniyeler içerisinde vermesi ve muhasebe işlemlerini tek tıklamayla yapabilmesi çözüm odaklı çalıştığımızın göstergesidir. Gelir ve giderler hakkında herhangi bir problem yaşandığı taktirde yazılım üzerinden önlem almak mümkün hale gelmektedir. Bu sayede müşterilerimiz, kendi finansal yönetimlerini teknolojik bir düzeyde yaparak daha profesyonel bir görünüm kazanmaktadır. Finansal yönetimin önemli olduğu bu dönemde TS Ofis kullanan müşterilerimiz, ekonomik açıdan refaha kavuşmaktadır. Çünkü TS Ofis yazılımı, banka hesaplarındaki para girişlerini ve çıkışlarını müşterilerimiz istediği taktirde takip edebilmektedir.

Bünyemizde bulundurduğumuz gelir gider, fatura takip, stok takip programları sayesinde ekstra masraflardan kurtulmak mümkün hale getirilmiştir. Böylelikle müşterilerimiz herhangi bir konuda problem yaşamadan finansal gücünü üst düzeye çıkartabilmektedir. Fatura raporlama, kesme işlemleri TS Ofis yazılımı sayesinde saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir. Faturaların güven altına alınması ve her zaman müşterilerimiz tarafından erişime açık olması, oluşabilecek güven problemlerini engellemektedir. Problemlerin kolay bir şekilde engellenmesi ve yazılımın çözüm odaklı olması, sunduğumuz avantajlar arasında yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz stok takip programı sayesinde elinde bulunan ürünlerin takibini yapabilmektedir. Ürünlerin takibini yapabilmek için yazılımımızı kullanmak yeterli olacaktır.ayt coğrafya 1 konuları

kastamonu üniversitesi sınıf öğretmenliği

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ekstra giderlerden kurtularak, tek tıklamayla teknolojik çözümlemelerden faydalanmalarına olanak sağlamaya çalışmaktayız. Sunduğumuz hizmet, teknolojik ve çözüm odaklı olduğundan dolayı müşterilerimizin daha iyi bir şekilde finansal yönetimini yapabilmelerine olanak tanıyoruz. Tüm bunların yanı sıra kullanıma açık olan programlarımız, güven problemlerinin ortadan kalkmasına sebebiyet vermektedir. Müşterilerimizin sistematik bir şekilde firmalarını yönetmelerini amaçlıyoruz. Sistematik olan yazılımımız sayesinde müşterilerimiz, gelir ve giderlerini aynı zamanda faturalarını takip edebilmektedir. Amaçladığımız en önemli husus müşterilerimizin güven altında finansal yönetimlerini yapabilmeleridir. Fatura takip programımız sayesinde herhangi bir faturanın kaybolması söz konusu değildir. Uzun zaman önce kesilen faturalara ulaşabilmek tarafımızca mümkün hale getirilmiştir.

2017 ygs bölümleri

Misyonumuz

Müşterilerimizin TS Ofis yazılımını kullanarak, entegre yazılımlarla daha iyi bir düzeye gelmelerini sağlamaktayız. Kendi finansal yönetimlerini teknolojik bir düzeyde takip etmelerine yardımcı olan programlarımız, güveni tehdit edecek tüm problemlere önlem almıştır. Müşterilerimiz İnternete bağlı olan bir telefon veya bilgisayarla istediği her şeyi kontrol altına alabilmektedir. Gizlilik politikasına uyarak sunduğumuz bu hizmet, şirket bilgilerinin korunma altına alınmasına yardımcı olmaktadır. Asıl amacımız müşterilerimizin yenilikçi, teknolojik ve çözüm odaklı yazılımlarla güven problemlerinden kurtulmasıdır. Yazılımımız birçok ekstra masrafın ortadan kalkmasına sebebiyet vermektedir. Kağıt, klasör, muhasebe, basım gibi giderlerin ortadan kalkması ve yerine teknolojik çözümlemelerin gelmesi müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Bu bilinçle verdiğimiz kaliteli hizmet, her zaman takdire şayan olmayı başarmıştır.

Hizmetlerimiz

                TS Ofis olarak bünyemizde üç adet program bulundurmaktayız. Gelir Gider, Fatura ve Stok Takibi programlarımız sayesinde yapılabilmektedir. E-Fatura hizmetini sunmamız, müşterilerimizin daha iyi bir şekilde fatura kesebilmelerine yardımcı olmaktadır. Fatura kesimleri ve raporlamaları için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Gelir Gider Takip Programı sayesinde müşterilerimiz, kendi bütçesini koruma altına alabilmektedir. Bu sayede para giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak mümkün hale gelmektedir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz teknolojik çözümlemeler sayesinde sistematik bir problem yaşamamaktadır. Kendi finansal yönetimini yapabilmeleri tarafımızca sağlanmış ve yazılımımız basit ara yüzle kolay kontrol sağlanabilecek niteliğe sahiptir. Bu niteliklere sahip olması, müşterilerimizin daha iyi bir kulanım düzeyine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

https://www.tsofis.com/