TYT-YKS İnstagram Motivasyon ve Ders Hesapları

Herkese Lolo’dan kocaman bir selam. Nasılsınız bakalım? Az kaldı son kozu oynamanıza. Heyecan dorukta biliyorum. Ama Başaracaksınız. Lolo demişti dersiniz.

Şimdi ben size sınav öncesi birkaç öneri sunmak istedim. Bazılarınız biliyordur belki ama bilinmediğini varsayarak anlatacağım ki instagram da study bloggerım ve öyle hesapları da büyük bir ilgiyle takip ediyorum. Sizlere de öneri de bulunmak istedim. Öncelikle kısa bilgi veren küçük notlarla gözünüze çarpacak birkaç hesaptan bahsetmek istiyorum.

1) @nihalleri Hem güzel notlarıyla hem de rengarenk postlarıyla görür görmez masanıza koşacağınız ilhamı dolduracak içinize. Bu blog da YGS’ye dair ufak notlar, çok işinize yarayacak tüyolar ve canlı mı canlı bir enerji bulunmakta.

2) @sobottakadarsevmek 

Bu hesap bir harika. İnanın bana postlar her ne kadar notlarla dolu olsa da samimiyet bir yana okuduğunuz motivasyon edici cümlelerle pes etmenize yer kalmayacak. Postları okur okumaz “YAPABİLİRİM” diyecek ve yolunuzu şaşırmayacaksınız. Aynı zamanda bu güzel blogla bağıntılı bir de YouTube kanalı var. Linki buraya bırakıyorum, bir bakın ve dinleyin derim.

3) @akılhocası

Sıradaki durağımız akılhocası. Malum öğrenciye bilgi yetişmez. Ne kadar çok bilginiz varsa o kadar zenginsiniz demektir. Bu hesapta da yine ufak tüyolar karşınızda. YGS, LYS, TEOG, KPSS’ye dair bilgi arşivi diyebiliriz.

Şimdi sıra geldi size tam gaz motivasyon  ve bilgi verecek özel mi özel birkaç blog önermeye.

1) ÜNİVERSİTEGO

Bu samimiyeti ve tonla eğitime dair bilgiyi bulabileceğiniz başka bir yer var mı söyleyin. Gerçekten soruyorum. Buraya katılmadan önce bende üniversiteye, sınava, eğitime dair Google amcacığımıza soracağım tüm sorularda karşımda ÜNİVERSİTEGO’yu buluyordum. En ufak ayrıntıya kadar içeren mükemmel kalitedeki yazılarıyla (övmek gibi olmasın öhm) sizce de inanılmaz değil mi? Aklınızda beliren tüm soruların cevabını burada bulabilirsiniz. Sizleri memnun etmek bizim için büyük bir zevk. Bizi takip etmek için buraya tıklayabilirsin

2) @edafosakademik

Bu hesaba bayılıyorum. Samimi yorumlarıyla size bir o kadar yakın ve de yol gösterici. Aklınıza eğitime dair takılan ne varsa girin bakın derim. Hem sizi motive edecek hem de doğru yolu bulmanızda yardımcı olacak. Seray Abla en mükemmel koçlardan bir tanesi.

3) @gri_koc

Yine sizlere motivasyon depolayacak hem komik hem eğlenceli bir koç. Paylaştığı yazılarla ve videolarla dersin başından kalkmaya vicdanınız el vermeyecek. Bir de YouTube hesabı var onu da buraya bırakıyorum.

Evet arkadaşlar sınavlara ve motivasyona yönelik önereceğim bloglar bunlar. Şimdiyse beğenerek takip ettiğim ve size de örnek olacak birkaç hesabı belirteceğim.

bilecik şeyh edebali üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı

@ninisdaily 

Bu hesaba bu denli ilgi duymam belki hukuk istediğimdendir. Ne zaman çalışmaktan yorulsam, uyku çökse gözlerime açıp okuyorum postlarını. Yazdıkları derinden etkiliyor insanı. Durgun bir ruh halindeyseniz bile kalamıyorsunuz öyle. Yaşamın sadece kişisel problemlerden ibaret olmadığını hissettiriyor sizlere.

@sibstudies

Uzunca bir zamandır takip ediyorum ve kişisel hesabımdan ufak bir konuşmamız olmuştu. Çok tatlı,doğal ve sımsıcak bir insan. Almanya’da evinden uzak Psikoloji okuyor. Nasıl bir ayakta durma çabası siz tahmin edin. Hep takdir ediyor ve beğenerek her gönderisini okuyorum.

son olarak arkadaşlar BEN @lolostudies 

Kendimden bahsedip bahsetmemek arasında tereddüt etmekle birlikte beni bilin istedim. Bende sınav mağdurlarından biriyim. Bu hesapta elimden geldiğince takipçilerimle ve mesaj atanlarla yabancı olarak değil de bir dost olarak konuşup dertleşiyorum. Aynı zamanda kendi programımı paylaşıyor isteyenlere program hazırlayıp pes etme veya psikolojik çöküş yaşadıkları durumlarda onlarla konuşup el uzatarak yanlarında olmaya çalışıyorum. Sizde istediğiniz zaman çekinmeden usulca bir selam verebilirsiniz. Merak ettiklerinizi cevaplamaya, paylaşmak istediklerinizi dinlemeye her daim açığım. Unutmayın ki Lolo sizinle.Beni takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz