Uşak’daki Üniversiteler ve Taban Puanları

Uşak’daki Üniversiteler ve Taban Puanları
Öğrenci Kulüpleri ve Etkinlikleri

Üniversitede, öğrencilerin ders dışındaki zamanlarını yararlı bir şekilde geçirmeleri amacı ile kültür, sanat, spor, düşünce ve kariyer alanlarında çalışma yapmak üzere kurulmuş 56 öğrenci topluluğu bulunmaktadır. Sualtı Ragbisi Topluluğu’ndan Tiyatro Topluluğu’na kadar, geniş bir yelpazede, yıl boyunca faaliyetlerini sürdüren topluluklar, yıl içerisinde düzenlenen gösterilere ve yapılan yarışmalara katılarak, üniversiteyi temsil etmektedir. Sosyal olmak ve yeni deneyimler elde etmek istersen bu topluluklara katılabilirsin.

Kütüphaneyeditepe üniversitesi antropoloji

Okulda kütüphane bulunmaktadır. Kütüphanenin verdiği hizmetlerden yararlanabilirsin.

mühendislikler taban puanları

Spor

arkeolog taban puanları

Uşak Üniversitesi öğrencilerinin ders dışında kalan zamanlarının değerlendirilmesi, spora ilgi duyması, spor yapmaya teşvik edilmesi, beden ve ruh sağlığının korunması amacıyla Üniversite içi kurs ve etkinlikler düzenlenmekte ve ayrıca Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen sportif faaliyetlere en üst düzeyde katılım sağlanmaktadır.

Üniversitede bir adet Kapalı Spor Kompleksi ve açık tenis kortu bulunmaktadır.

Yurt

Yurt imkanlarından da faydalanabilirsin. Kredi ve Yurtlar kurumu barınma ihtiyacını karşılamak için her sene burs veriyor.

  1. UŞAK ÜNİVERSİTESİ