Yaz Aylarında Gemi Turlarıyla Gidilebilecek En Güzel Yerler

Kış aylarından erken rezervasyon fırsatlarını kullanarak tatil planı yapmak veya havaların ısınmasıyla kendinize tatil için yer bulmak kaçınılmazdır. Dinlendirici bir tatilin yanı sıra yeni yerler keşfetmek isteyenler için oldukça cazip olan yurtdışı turları, gün geçtikçe daha da popüler oluyor. Yaz tatilinde bu seçeneği en iyi ve verimli şekilde sunan gemi turları, hem yolculuk esnasında hem de diğer zamanlarda eğlenceli zaman vaat ediyor. Bu nedenle yaz aylarında gemi turlarıyla gidilebilecek en güzel yerler hakkında birkaç tavsiye vermek istiyoruz.

Gemi turuna çıkarken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri seçeceğiniz tur firmasının kaliteli hizmet veriyor oluşudur. Tatilinizde kötü bir deneyim yaşamamak adına iyi bir araştırma yapmanız gerekebilir. Harika bir tatil için Prontotour’un gemi turlarını tercih edebilirsiniz.Akdeniz Gezisibankacılık ve sigortacılık taban puanları 2016

En çok tercih edilen turlardan biri olan Akdeniz gezisi, belli ülkelere yönelik düzenlenebildiği gibi Akdeniz’in tamamını kapsayan bir gezi olarak da planlanmaktadır. Dolayısıyla zaman sıkıntısı olmayan kişiler Akdeniz bölgesinin tamamını gezerek, farklı deneyimlere imza atabilirler. Avrupa merkezli bir tura da çıkabilir veya Roma, Malaga, Napoli gibi ülkeleri de tercih ettiğiniz tura bağlı olarak keşfedebilirsiniz.ösym çıkmış sorular lys

Yunan Adaları

Ülkemize yakınlığından ötürü yine en sık tercih edilen turlardan biri olan Yunan Adaları, oldukça keyif verici bir gezi süresini içermektedir. Deniz, kum ve güneşin tadını en iyi şekilde çıkartmak istiyorum derseniz, doğru destinasyonlardan biridir diyebiliriz.Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu ülkelerine bir hayli ilgi duyan kişiler bu ilgisini gemi turuna çıkarak gidermek isterse, anlaştığı tur firmasının iyi bir planlamaya sahip olması gerektiğini bilmelidir. Bu nedenle önceden küçük bir araştırmayla doğru firma tercih edilirse, unutulmaz bir tatil geçirileceğinden hiç kuşkunuz olmasın.


Norveç Turu

Norveç, Kuzey Avrupa bölgesinde bulunmasından ötürü biraz soğuk bir geziyi içerse de son derece keyif verici olacağına emin olabilirsiniz. Aşırı sıcak sevmeyen kişiler için ideal bir destinasyon olan Norveç, farklı deneyimler yaşamanızı sağlayacaktır.

amerikan kültürü ve edebiyatı taban

İtalya Turu

Gemiyle çıkmak istediğiniz İtalya turunda çok çeşitli seçenekleriniz olacaktır. Yani zaman ve bütçenize bağlı olarak sadece İtalya ülkesini gezebileceğiniz gibi bunun yanı sıra İtalya-Yunanistan-Karadağ veya İtalya-Malta-İspanya-Fransa gibi 7 günlük tur seçeneklerinizin yanında 20 ila 30 günlük bir gezi planını içeren daha fazla ülkeyi görebileceğiniz tur organizasyonları da bulunmaktadır. Bunlardan kendinize uyan birini seçerek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Yurtdışı gemi turları ile birden fazla ülke görebileceğinizi unutmayın. İster yakın destinasyon olan Yunan Adalarını tercih edin, isterseniz de rüyaları süsleyen Uzakdoğu’yu. Gemi turunuzda tercih ettiğiniz kabinde gezi süresince konaklayacak ve yapılan parti ve çeşitli eğlencelerde keyifli zaman geçirebileceksiniz. Gemi turları avantajları için yaz ayları gelmeden fırsatlardan yararlanmanızı, yüksek indirim oranlarını kaçırmamanızı öneriyoruz. Bunun için Prontotour’un tatil fırsatları sayfasını inceleyin.