Yeni Agario Private Server Adresleri 2016

Yeni Agario private server adresleri 2016

En güzel ve en hoş vakitlerin internet üzerinde yun oynarken geçirildiği düşünüldüğünde, her anlamda önem taşıyan ve çok zevkli yapıları ile kendilerini gösteren tarayıcı oyunlarının bu şenlikte görev aldıklarını görmek mümkündür. Özellikle de kimi popüler oyunlar sadece lokal bazda değil dünya çapında da dikkatleri üzerine çekerler. Oyuna giren her oyuncunun birbiri ile mücadele etmesi de bu anlamda farklı ve etkin bir oyun anlayışının ne denli önemli olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu noktada son yıllarda sıkça karşılaşılan ve her ülkeden kendine oyuncu bulan bir oyun türü olarak Agar.io ‘dan bahsetmek mümkündür. Bu oyun ciddi anlamda bir etki alanına sahiptir. Çünkü milyonlarca genç söz konusu oyunu denemek ve oynamak için can atmaktadır. Buradan hareketle de ilk olarak bu oyunun nasıl oynandığı, ne şekilde oynandığı gibi sorular yanıt bulmalıdır. İşte bunun için de birtakım açıklamalar yapılmakta ve sorulara cevaplar aranmaktadır. Üstelik oyun içinde Agario private server gibi özel serverlar bile vardır.Nasıl Bir Oyundur?metin2 binek sistemi

Temel anlamda oyun, bir güç ve hız mücadelesidir. Çünkü oyuncular çok farklı ve çeşitli yönlerden kendilerini gösterirlerken, hızlı davranan ve daha iyi konsantre olan herkes bu anlamda kendi liderliğe taşıyacak hareketlerin içinde bulunabilir. Yine bununla birlikte oyundaki asıl amacın klan liderliği olduğu, klandaki en büyük profile sahip olmak gerektiği bilinmelidir. Buna ek olarak oyuncuların ilk başta küçük bir yuvarlak tanesi ile doğdukları ve bunun ardından da yerde bulunan her türlü yemin yenmeye çalışıldığı düşünülebilir. İşte başlangıç bu şekilde olacaktır. Ardından ise sadece yerdeki yemler değil, daha zayıf ve daha güçsüz  karakterlerin yemek olarak yani besin olarak görüldüğü ve bu rakiplerin de tüketilebildiği fark edilir. Zaten ancak bu şekilde daha hızlı bir büyüme sağlanmış olur.Oyunda puan toplamak da ayrı bir ritüel olarak kendini göstermektedir. Çünkü her bir yemin yenmesi ya da rakiplerin alt edilmesi oyuncuya puan kazandırır. Bunun için de oyuncu eğer en iyiler arasında yer alabilir ve bu esnada da başkaları tarafından öldürülmezse liderlikte yer alarak sağ üst köşedeki puan tablosuna adını yazdırabilir. Her oyuncunun kendine ait bir takma ismi vardır ve bu takma isimler ile beraber profiller anılmaktadır. Oyunun daha ilk başında tüm bu takma isimler belirlenerek oyuna dahil olunur. Bu noktada agario play  için her detayın düşünüldüğü ve en iyi şekilde bir sonuç alındığını ifade etmek ciddi anlamda mümkündür.

Agario oyununda tuş etkinliği bir diğer konudur. Çünkü oyuncular klavyedeki tuşları kullanarak profillerine, yani sahip oldukları karakterlere hakim olabilirler. Bu anlamda pek çok kişi için büyük önem taşıyan agario pvp modunda bile temel fonksiyonlar kullanılmak istenir. İşte tam da bunun için öne çıkan x tuşu oyuncunun karakterinin yemleme yapmasını sağlarken, söz konusu yemleme hem dostları beslemek ve hem de düşmanları tuzaklamak için yapılabilmektedir. Buna ek olarak boşluk tuşu da bölünmeyi sağlar. Oyun içinde hız ve atiklik ihtiyacı duyulduğu zaman elbette ki bölünme gerekecektir. Bölünen karakter ortasından ikiye ayrılırken belli bir süre sonra da birleşir. Bu esnada yerdeki yemler yenebilir ya da rakiplerden kaçılabilir.

Farenin en etkin araç olduğu bu oyunda her yönden önemli bir fonksiyona sahip olan fare de dikkat çekici bir şekilde agar.io oyununun temel direksiyonu olarak görev yapar ve karakterlere yön ile hız verilmesini sağlar.